• Pazartesi-Cumartesi 8:30-18:00
x
P R E S T İ J

Mali Danışmanlık

Mali Danışmanlık Hizmeti

Mali işler, apartman ve site yönetiminin finansal yönünü denetler ve düzenler. Prestij Yönetim Danışmanlık’ın mali işler kategorisinde yer alan bazı temel görevler şunlardır:

  1. Bütçe Yönetimi: Apartman ve site için bir bütçe oluşturmak, giderleri izlemek ve finansal planlamayı denetlemek mali işlerin temelidir.

  2. Fatura Yönetimi: Elektrik, su, ısınma gibi giderlerin ödemesini takip etmek ve sakinlerden alınan aidatları düzenlemek mali işlerin bir diğer önemli parçasıdır.

  3. Vergi ve Hukuki İşler: Mali işler, yerel vergi yasalarına uyum sağlamak, mülkiyet belgelerini yönetmek ve hukuki işlemleri düzenlemekle ilgilenir.

  4. Mali Raporlama: Apartman ve site sakinlerine finansal durumu düzenli olarak raporlamak, şeffaflık ve hesap verebilirlik sağlar.

Yönetimcell

Bu uygulama ile apartman, site, bina gibi ihtiyaç duyulan her alanda yöneticilerin ve kat maliklerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz.

Bizim Hesap

Bu uygulama ile, online ön muhasebe raporlarına kolayca ulaşabiliyoruz.

Hizmetlerimizde online uygulamaları kullanarak hem veri kaybını önlüyor, hem de verilere kolayca erişebiliyoruz.

Şirketimiz, Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi, Danışmanlık, Temizlik, Bakım Onarım, Peyzaj, Reklam Tasarım, Mali Danışmanlık, Finansal ve Hukuki takip hizmetleri sunmaktadır.

Prestij Site Yönetim & Danışmanlık 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı