• Pazartesi-Cumartesi 8:30-18:00
x
P R E S T İ J

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

 • Prestij Yönetim Danışmanlık Nedir?

  Prestij Yönetim Danışmanlık, apartman ve site yönetimi, finansal takip, bakım onarım hizmetleri, reklam hizmetleri, hukuki danışmanlık, yapı tadilat hizmetleri, peyzaj ve havuz bakımı gibi geniş bir yelpazedeki hizmetleri sunar. Apartman ve site yönetimi, mülkiyetin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlarken, finansal takip hizmetleri mülkiyet sahiplerinin finansal süreçlerini düzenler. Ayrıca, bakım onarım hizmetleri, mülkiyetin fiziksel durumunu korur ve güzelleştirir. Reklam hizmetleri ile mülkiyetin kiracı veya alıcı bulmasına yardımcı olurken, hukuki danışmanlık hizmetleri de mülkiyet sahiplerini yasal konularda destekler. Ayrıca, yapı tadilat hizmetleri ile mülkiyetlerin yeniden şekillendirilmesini ve modernleştirilmesini sağlar. Prestij Yönetim Danışmanlık aynı zamanda peyzaj ve havuz bakımı hizmetleri sunarak mülkiyetin dış mekanını korur ve güzelleştirir.

 • Prestij Yönetim ve Danışmanlık'ın finansal takip hizmetleri, mülkiyet sahiplerinin finansal süreçlerini nasıl optimize eder?

  Yönetimcell ile; apartman, site, iş merkezi, bina ve rezidans gibi ihtiyaç duyulan her alanda yöneticilerin ve kat maliklerinin tüm ihtiyaçlarına online cevap verebiliyoruz. Bizim Hesap ile; online ön muhasebe raporlarına kolayca ulaşabiliriz.

 • Hukuki danışmanlık hizmetlerinde, Prestij Yönetim ve Danışmanlık'ın müşterilere sunduğu avantajlar nelerdir?

  Prestij Yönetim ve Danışmanlık'ın hukuki danışmanlık hizmetleri, mülkiyet sahiplerine hukuki süreçlerde rehberlik sağlama, sözleşme incelemesi yapma ve yasal uyumluluğu sağlama avantajı sunar. Bu, müşterilerin mülkiyetleri ile ilgili hukuki konularda güvende hissetmelerini sağlar.

 • Prestij Yönetim ve Danışmanlık'ın havuz bakım hizmetleri hangi güvenlik standartlarına uyar?

  Prestij Yönetim ve Danışmanlık'ın havuz bakım hizmetleri, ulusal ve uluslararası havuz güvenlik standartlarına uyar. Bu standartlar, havuzun kullanıcılarına güvenli bir deneyim sunmak için gereken önlemleri içerir.

 • Prestij Yönetim ve Danışmanlık, mülkiyet sahiplerine özel çözümler sunabiliyor mu?

  Evet, Prestij Yönetim ve Danışmanlık, mülkiyet sahiplerinin benzersiz ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Hizmetlerini kişiselleştirir ve her mülkiyetin özel gereksinimlerini karşılamak için esnek bir yaklaşım benimser.

 • Müşteriler, Prestij Yönetim Danışmanlık ile nasıl bir işbirliği başlatabilirler?

  Müşteriler, Prestij Yönetim Danışmanlık ile işbirliği başlatmak için öncelikle iletişime geçebilirler. Daha sonra, ihtiyaçları ve beklentileri üzerine bir görüşme düzenlenir. Müşterinin mülkiyeti için en iyi çözümleri belirlemek ve hizmetlerin nasıl uyarlanacağına dair bir plan oluşturulur. İşbirliği başladığında, Prestij Yönetim Danışmanlık müşterilere kapsamlı destek sunar.

İletişim

Farklı Bir Sorunuz Mu Var?

  Şirketimiz, Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi, Danışmanlık, Temizlik, Bakım Onarım, Peyzaj, Reklam Tasarım, Mali Danışmanlık, Finansal ve Hukuki takip hizmetleri sunmaktadır.

  Prestij Site Yönetim & Danışmanlık 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

  Yukarı