• Pazartesi-Cumartesi 8:30-18:00
x
P R E S T İ J

Profesyonel Bina Yönetimi

Profesyonel Bina Yönetimi

Profesyonel apartman ve site yönetimi, çoklu konut birimlerinin sürdürülebilir ve sorunsuz bir şekilde işletilmesini sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet, bir dizi görevi içerir ve bu görevler, konut alanlarının sakinleri için yaşam kalitesini artırmayı amaçlar.

Bir apartmanda periyodik olarak düzenli bir şekilde yapılması gereken işler vardır. Bu işler apartman hayatinin sağlıklı ve uyum içerisinde devam etmesi için gerekli işlerdir. Söz konusu apartman işleri belli bir zaman diliminde yapılmadığında yaşamsal anlamda apartman sakinlerine zorluk çektirecek aksaklıklar meydana gelebilir. 

Apartmanlarda yapılması gereken zorunlu işler;

  • Ortak kullanım alanlarının sürekli temizliği ve bunun için bir çalışan istihdam etme

  • Aylık asansör bakımı ve temizliği için asansör bakım ve onarım hizmetleri sunan bir şirketle anlaşma 

  • Ortak alanların elektrik ve su faturası giderlerini dairelere bölmek 

  • Ortak bahçe park ve teras gibi  alanların bakımı ve kullanımı ile ilgili düzenlemeler temizlik bakım gibi gerekliliklerin kontrolü 

  • Yakıt alma, ısınma sistemlerinin bakımını yaptırma 

  • Binanın dış ve iç cephe bakımı boyaması ile ilgili düzenlemeler

  • Tüm bu işler ile ilgili toplantılar yapıp bina sakinlerini organize etmek ve giderleri eşit bölüp toplamak da apartman yöneticisinin görevlerindendir.


İşletme Proje ve Uygulama

Apartman ve site projelerini planlar ve uygularız. Bu, yeni inşaat projelerini yönetmek, mevcut binalarda yenileme ve tadilat işlerini düzenlemek, tesisat ve altyapı iyileştirmelerini gerçekleştirmek anlamına gelir. Ayrıca, bu projelerin bütçe ve zaman çerçevesinde ilerlemesini denetleriz ve sakinlerin ihtiyaçlarına uygun olarak projeleri tasarlarız.

Kaliteli Hizmet Sunumu

Prestij Yönetim&Danışmanlık, kaliteli hizmet sunumunun temelini oluşturur. Konut sakinlerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermek, memnuniyetlerini artırır.

Prestij Yönetim & Danışmanlık olarak;

Profesyonel apartman ve site yönetimi işlerini etkili bir şekilde yürütmek için iki temel kategoriye ayırırız: İdari&Mali Hizmetler ve Bakım Onarım Hizmetleri. Her iki kategori de ayrı sorumluluklar ve görevler içerir ve bu ayrım, daha iyi hizmet sunmamıza yardımcı olur.

İdari ve Mali Hizmetler

Mali Danışmanlık, Hukuki ve Yasal Takip, İşletme Proje Oluşturma ve Uygulama bu dalı oluşturan alt kategorilerimizdir.

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Mekanik ve Elektrik Bakım, Peyzaj ve Havuz Bakımı, Yapı Tadilat ve Temizlik bu dalı oluşturan alt kategorilerimizdir.

Prestij Yönetim ve Danışmanlık olarak, her bir projemizde misyonlarımızı göz önünde bulundurarak, sizlere mükemmel bir yaşam alanı sunmayı taahhüt ediyoruz. Profesyonellik, güvenlik, çevre duyarlılığı ve toplumsal dayanışma ilkelerini benimseyerek, Prestij ayrıcalığını yaşayın.

Şirketimiz, Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi, Danışmanlık, Temizlik, Bakım Onarım, Peyzaj, Reklam Tasarım, Mali Danışmanlık, Finansal ve Hukuki takip hizmetleri sunmaktadır.

Prestij Site Yönetim & Danışmanlık 2023 Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı